Hakkımızda

Profesyonel Elektronik Güvenlik Sistemleri Çözümleri
alt
alt
esm-teknoloji-alt

ESM Teknoloji Hakkında

Güvenlik Sistemleri
Çözüm Ortağınız

ESM Teknoloji, 2001 yılında elektrik ve elektronik taahhüt amacı ile temelleri atılmış, 2007 yılında yeni bir yapılanma ile Elektronik Güvenlik Sistemleri hizmetleri sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.
0+
Uzman
Personel
20 yılı aşkın süredir, uzman ekibimiz ile yanınızdayız.

ESM Teknoloji, Türkiye’de 2001 yılında şahıs firması olarak, elektrik ve elektronik taahhüt amacı ile temelleri atılmış, 2007 yılında yeni bir yapılanma ile Elektronik Güvenlik Sistemleri hizmetleri sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız günümüzde ESM Teknoloji Ltd. Şti. adı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Toplam 19 çalışanı ile elektronik ve güvenlik sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Genel Müdürlük bünyesinde, Satış, Proje Yönetimi, Pazarlama, Teknik, İnsan Kaynakları, Mali İşler, İş Geliştirme bölümleri yer almaktadır.

ESM Teknoloji, Kamera sistemleri, Yangın İhbar Sistemleri, Akıllı Ev Sistemleri, Personel Takip Sistemleri, Alarm Sistemleri, Plaka Tanıma Sistemleri, HGS Sistemleri, İp Kamera, AHD Kamera, Yapısal KablolamaFiber Optik Altyapı, Güvenlik Sistemleri Projelendirme ve Danışmanlığı, Kurulum, Bakım, Onarım, Teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

Tüm bu çözümlerin entegrasyonu için geniş bir hizmet yelpazesi sunan firmamız, mekanın niteliği, yapısı ve büyüklüğü doğrultusunda en uygun çözümleri hayata geçirmektedir.

Ürün tasarımı, üretimi, projelendirme, montaj, satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri ile tam ve entegre çözümler sunmaktadır. İşletmelerin her boyuttaki ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun çözümler üretir.

Sunduğu son teknoloji ürünler ile çözümlerin sürekli geliştirilmesi ve yeni sürümlerle desteklemesi nedeniyle rakiplerinden farklıdır.

Kişiye, kuruma ve konuma uygun alternatifler sağlar.

Vizyonumuz

Dünya standardında ekonomik ve çevreye duyarlı hizmetler sunmak; Bu hizmetlerin sağlanması için fiziksel alt yapı, çalışma ortamı ve donanım, bilgi, beceri, yöntem ve deneyimlerimizle özgün çözümler ile rekabet başarısında köprü olmaktır.

Misyonumuz

Türkiye Güvenlik sektöründe lider olmayı, bu amaçla teknolojik gelişmeler de dahil olmak üzere her türlü gelişimi ve değişimi takip etmeyi ve hızla tüm hizmet alanlarımıza aktarmayı, müşterilerimizin memnuniyeti ve tam tatminini gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindik.

Hedeflerimiz

Ülkemizde daha fazla istihdam sağlayıp ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

Testimonnial

To Learn More Check Out
Our Success Stories

Our experienced experts

Lorem Ipsum is simpuly free text available in the market of text nibh
vel velit auctor aliquet. Aenean sollic tudin
alt

Mahfuz Riad

Strategy Security Expert
alt

Mahfuz Riad

Strategy Security Expert
alt

Mahfuz Riad

Strategy Security Expert
alt

Mahfuz Riad

Strategy Security Expert

Statistics of threat
detected performance

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur

There are many variations of passages of lorem ipsum available, but the majority have suffered alteration words which don't look believable.

Would Highly Recommend
0%
Threat Detected Solve
0%
alt
Ara
× WhatsApp